Open Atrium Work Tracker (7.x-2.6) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Priority
lt: Prioritetas

en: - None -
lt: - Joks -

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Section
lt: Sekcija

en: Assigned to
lt: Priskirta

en: Node
lt: Mazgas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: Allowed values
lt: Leidžiamos reikšmės

en: Space
lt: Tarpas

en: Submitted by !username on !datetime
lt: Paskelbė !username - !datetime
