Open Atrium Work Tracker (7.x-2.6) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Name
ne: नाम

en: Node
ne: नोड

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया
