Open Atrium Work Tracker (7.x-2.6) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Name
sl: Ime

en: Node
sl: Vozlišče

en: Comment
sl: Komentar

en: Attachments
sl: Priponke
