Open Atrium Work Tracker (7.x-2.6) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: - None -
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Submitted by !username on !datetime
ug: !username يوللىغۇچى !datetime
