Open Atrium Work Tracker (7.x-2.7) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Name
am: ስም
