Open Atrium Work Tracker (7.x-2.7) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Name
eo: Nomo

en: Node
eo: Nodo

en: Comment
eo: Komento

en: Attachments
eo: Alkroĉaĵoj
