Open Atrium Work Tracker (7.x-2.7) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Name
mn: Нэр

en: Node
mn: Зангилаа

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл
