Open Atrium Work Tracker (7.x-2.9) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Priority
af: Prioriteit

en: - None -
af: - Geen -

en: Name
af: Naam

en: Node
af: Mode

en: Comment
af: Kommentaar

en: Attachments
af: Aanhangsels

en: Submitted by !username on !datetime
af: Voorgelê deur !username op !datetime
