Open Atrium Work Tracker (7.x-2.9) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Status
be: Статус

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: - None -
be: - Нічога -

en: Name
be: Імя

en: Access
be: Доступ

en: Node
be: Вузел

en: Comment
be: Каментар

en: Attachments
be: Дадаткі

en: Space
be: Прабел

en: Submitted by !username on !datetime
be: Апублікавана !username у !datetime
