Open Atrium Work Tracker (7.x-2.9) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Name
el: Όνομα

en: Access
el: Πρόσβαση

en: Node
el: Κόμβος

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Attachments
el: Συνημμένα

en: Space
el: Διάστημα

en: Submitted by !username on !datetime
el: Υποβλήθηκε από !username στις !datetime.

en: - Restricted access -
el: - Περιορισμένη πρόσβαση -
