Open Atrium Work Tracker (7.x-2.9) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Priority
hr: Prioritet

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Name
hr: Naziv

en: Access
hr: Pristup

en: Section
hr: Sekcija

en: Comment
hr: Komentar

en: Attachments
hr: Privitci

en: Space
hr: Razmak

en: Submitted by !username on !datetime
hr: <span class="uname">!username</span> !datetime
