OAuth (7.x-3.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Message
ar: الرسالة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Export
ar: تصدير

en: Save
ar: حفظ

en: Created
ar: الإنشاء

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Never
ar: أبدا

en: Your changes have been saved.
ar: لقد تم حفظ تغييراتك.

en: Warning
ar: تحذير

en: Key
ar: المفتاح

en: Revert
ar: استرجع

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: Changed
ar: تم التغير
