OAuth (7.x-3.0-alpha1) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Message
be: Паведамленне

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Export
be: Экспарт

en: Save
be: Захаваць

en: Created
be: Створана

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Never
be: Ніколі

en: Warning
be: Увага

en: Key
be: Ключ

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Permissions
be: Правы
