OAuth (7.x-3.0-alpha1) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Message
et: Teade

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Export
et: Ekspordi

en: Save
et: Salvesta

en: Created
et: Loodud

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Your changes have been saved.
et: Sinu muudatused on salvestatud.

en: Warning
et: Hoiatus

en: Key
et: Võti

en: Revert
et: Lähtesta

en: Permissions
et: Õigused

en: Changed
et: Muudetud

en: Storage
et: Ladu

en: Contexts
et: Kontekst

en: Authorization
et: Autoriseerimine

en: Provides OAuth functionality
et: Võimaldab OAuth funktsionaalsuse.
