OAuth 1.0 (7.x-3.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (32 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: Edit
ja: 編集

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Message
ja: メッセージ

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Export
ja: エクスポート

en: Save
ja: 保存

en: Created
ja: 作成

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Never
ja: なし

en: Your changes have been saved.
ja: 変更は保存されました。

en: Warning
ja: 警告

en: Expires
ja: 期限切れ

en: Key
ja: キー

en: Revert
ja: 戻す

en: Permissions
ja: 権限

en: Changed
ja: 変更済

en: Storage
ja: ストレージ

en: Contexts
ja: コンテクスト

en: Add context
ja: コンテキストを追加

en: Authorization
ja: 承認

en: Please include a valid OAuth token in your request.
ja: あなたの要求に正しいOAuthトークンを含めて下さい。

en: You are not authorized to allow external services access to this system.
ja: このシステムへの外部サービス接続を許可する権限がありません。

en: In code
ja: コード内

en: In database
ja: データベース内
