OAuth 1.0 (7.x-3.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Message
lv: Ziņojums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Export
lv: Eksportēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Created
lv: Izveidots

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Never
lv: Nekad

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Key
lv: Atslēga

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Changed
lv: Labots

en: Authorization
lv: Autorizācija

en: In code
lv: Kodā

en: Selected by default
lv: Pēc noklusējuma atlasīts
