OAuth (7.x-3.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Message
nn: Melding

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Export
nn: Eksporter

en: Save
nn: Lagre

en: Created
nn: Laga

en: Never
nn: Aldri

en: Your changes have been saved.
nn: Endringane vart lagra

en: Permissions
nn: Rettar
