OAuth 1.0 (7.x-3.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Message
ro: Mesaj

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Created
ro: Creat

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Never
ro: Niciodată

en: Warning
ro: Avertizare

en: Expires
ro: Expiră la

en: Key
ro: Cheie

en: Revert
ro: Revenire

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: Changed
ro: Schimbat

en: Storage
ro: Depozitare

en: Authorized
ro: Autorizat
