OAuth (7.x-3.0-alpha1) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Permissions
si: අවසර
