OAuth (7.x-3.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Export
sr: Извоз

en: Save
sr: Сачувај

en: Created
sr: Направљено

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Changed
sr: Промењен
