OAuth (7.x-3.0-alpha2) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Cancel
is: Avlýs

en: Description
is: Lýsing

en: Disable
is: Óvirkja

en: Edit
is: Broyt

en: This action cannot be undone.
is: Hendan gerð kann ikki angrast.

en: Message
is: Boð

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Export
is: Flyt út

en: Save
is: Goym

en: Created
is: Stovnað

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Never
is: Ongantíð

en: Key
is: Lykil

en: Revert
is: Vend aftur

en: Permissions
is: Rættindi
