OAuth (7.x-3.0-alpha2) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ
