OAuth (7.x-3.0-alpha2) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ

en: Permissions
or: ଅନୁମତି
