OAuth (7.x-3.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (19 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Message
sq: Mesazhi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: Created
sq: Krijuar

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Revert
sq: Rikthe

en: Permissions
sq: Të drejta
