OAuth (7.x-3.0-alpha2) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Message
th: ข้อความ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Export
th: ส่งออก

en: Save
th: บันทึก

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Never
th: ไม่เคย

en: Warning
th: การเตือน

en: Key
th: คีย์

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: Changed
th: เปลี่ยน
