OAuth (7.x-3.0-beta1) - en to cy translation catalogue (21 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Message
cy: Neges

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Export
cy: Allfudo

en: Save
cy: Cadw

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Never
cy: Byth

en: Key
cy: Allwedd

en: Revert
cy: Dychwelyd

en: Permissions
cy: Hawliau

en: Storage
cy: Storfa
