OAuth (7.x-3.0-beta1) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Message
hr: Poruka

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Export
hr: Izvezi

en: Save
hr: Spremi

en: Created
hr: Stvoreno

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Never
hr: Nikada

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Expires
hr: Ističe

en: Key
hr: Ključ

en: Revert
hr: Vrati

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Storage
hr: Spremnik

en: In code
hr: U kôdu
