OAuth 1.0 (7.x-3.0-beta1) - en to lt translation catalogue (27 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Message
lt: Žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Created
lt: Sukurta

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Never
lt: Niekada

en: Your changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Key
lt: Raktas

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Changed
lt: Pakeista

en: Storage
lt: Saugykla

en: Authorization
lt: Leidimas

en: In code
lt: Kode

en: In database
lt: Duomenų bazėje
