OAuth (7.x-3.0-beta1) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Message
sl: Sporočilo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Export
sl: Izvoz

en: Save
sl: Shrani

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Never
sl: Nikoli

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Key
sl: Ključ

en: Revert
sl: Povrni

en: Permissions
sl: Dovoljenja
