OAuth (7.x-3.0-beta1) - en to vi translation catalogue (30 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Edit
vi: Sửa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Message
vi: Thông điệp

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Export
vi: Xuất

en: Save
vi: Lưu

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Your changes have been saved.
vi: Thay đổi đã được cập nhật.

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: Expires
vi: Hết hạn

en: Key
vi: Khóa

en: Revert
vi: Trở lại

en: Permissions
vi: Quyền

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Storage
vi: Bộ lưu trữ

en: Application
vi: Ứng dụng

en: Contexts
vi: Ngữ cảnh

en: Add context
vi: Thêm ngữ cảnh

en: In code
vi: Trong mã nguồn

en: Secret
vi: Mật
