OAuth (7.x-3.0) - en to fr translation catalogue (32 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Enable
fr: Activer

en: Disable
fr: Désactiver

en: Edit
fr: Modifier

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Export
fr: Exporter

en: Save
fr: Enregistrer

en: Created
fr: Créé

en: Page title
fr: Titre de page

en: Never
fr: Jamais

en: Your changes have been saved.
fr: Vos modifications ont été enregistrées.

en: Warning
fr: Avertissement

en: Expires
fr: Expire

en: Key
fr: Clef

en: Revert
fr: Rétablir

en: Permissions
fr: Droits

en: Changed
fr: Modifié

en: Storage
fr: Stockage

en: Contexts
fr: Contextes

en: Add context
fr: Ajouter un contexte

en: Authorization
fr: Autorisation

en: In code
fr: Dans le code

en: Authorized
fr: Autorisé

en: In database
fr: Dans la base de données

en: Context name
fr: Nom du contexte

en: Selected by default
fr: Sélectionné par défaut

en: Delete context
fr: Supprimer le contexte
