OAuth 1.0 (7.x-3.0) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Message
gl: Mensaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Export
gl: Exportar

en: Save
gl: Gardar

en: Created
gl: Creado

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Never
gl: Nunca

en: Warning
gl: Alerta

en: Key
gl: Clave

en: Revert
gl: Volver

en: Permissions
gl: Permisos

en: Changed
gl: Cambiado

en: Storage
gl: Almacenamento

en: Contexts
gl: Contextos
