OAuth 1.0 (7.x-3.0) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Never
gu: કદી નહી

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Key
gu: ચાવી

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: Changed
gu: બદલ્યું
