OAuth 1.0 (7.x-3.0) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Message
he: הודעה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Export
he: יצוא

en: Save
he: שמירה

en: Created
he: נוצר

en: Page title
he: כותרת דף

en: Never
he: אף פעם

en: Warning
he: אזהרה

en: Key
he: מפתח

en: Revert
he: שחזור

en: Permissions
he: הרשאות

en: Changed
he: השתנה

en: Storage
he: אחסון

en: Contexts
he: הקשרים

en: Add context
he: הוסף הקשר

en: In code
he: בקוד

en: In database
he: בבסיס הנתונים
