OAuth 1.0 (7.x-3.0) - en to hu translation catalogue (44 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Message
hu: Üzenet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Export
hu: Exportálás

en: Save
hu: Mentés

en: Created
hu: Létrehozva

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Never
hu: Soha

en: Your changes have been saved.
hu: A módosítások mentése megtörtént.

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Expires
hu: Lejár

en: Key
hu: Kulcs

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Changed
hu: Módosítva

en: Storage
hu: Tárolás

en: Contexts
hu: Környezetek

en: Add context
hu: Környezet hozzáadása

en: Authorization
hu: Hitelesítés

en: Full access
hu: Teljes hozzáférés

en: In code
hu: Kódban

en: Authorizations
hu: Hitelesítések

en: Authorized
hu: Jogosult

en: Callback url
hu: Visszahívási URL

en: Authorization levels
hu: Hozzáférési szintek

en: Secret
hu: Titok

en: In database
hu: Az adatbázisban

en: New level
hu: Új szint

en: The name of the authorization level.
hu: A hozzáférési szint neve.

en: The title of the authorization level.
hu: A hozzáférési szint címkéje.

en: The description of the authorization level.
hu: A hozzáférési szint leírása

en: Selected by default
hu: Alapértelmezetten kiválasztva

en: Add authorization level
hu: Hozzáférési szint hozzáadása

en: Authorization level
hu: Hozzáférési szint

en: Administer OAuth
hu: OAuth adminisztrációja
