OAuth (7.x-3.0) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Message
mr: संदेश

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Export
mr: निर्यात

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Never
mr: कधीही नाही
