OAuth (7.x-3.0) - en to oc translation catalogue (27 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Message
oc: Messatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Export
oc: Exportar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Never
oc: Pas jamai

en: Your changes have been saved.
oc: Vòstras modificacions son estadas enregistradas.

en: Warning
oc: Avertiment

en: Key
oc: Clau

en: Revert
oc: Restablir

en: Changed
oc: Modificat

en: Storage
oc: Emmagazinatge

en: Contexts
oc: Contèxtes

en: Add context
oc: Apondre un contèxte

en: In code
oc: Dins lo code

en: In database
oc: Dins la banca de donadas
