OAuth (7.x-3.0) - en to pl translation catalogue (63 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Message
pl: Wiadomość

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Export
pl: Eksportuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Created
pl: Utworzono

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Never
pl: Nigdy

en: Your changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zachowane

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Expires
pl: Wygasa

en: Key
pl: Klucz

en: Revert
pl: Przywróć

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Storage
pl: Magazyn

en: Application
pl: Aplikacja

en: Contexts
pl: Kontekst

en: Add context
pl: Dodaj kontekst

en: Authorization
pl: Autoryzacja

en: Full access
pl: Pełen dostęp

en: In code
pl: W kodzie

en: Authorizations
pl: Autoryzacje

en: Settings for OAuth
pl: Ustawienia OAuth

en: Authorization levels
pl: Poziomy autoryzacji

en: Edit authorization
pl: Edytuj autoryzację

en: Authorization for @app
pl: Autoryzacja dla @app

en: Application context
pl: Kontekst aplikacji

en: Secret
pl: Sekret

en: In database
pl: W bazie danych.

en: Context name
pl: Nazwa kontekstu

en: Context title
pl: Tytuł kontekstu

en: Authorization options
pl: Ustawienia autoryzacji

en: The title of the authorization page.
pl: Tytuł podstrony autoryzacji.

en: The message shown to the user when authorizing.
pl: Wiadomość pokazywana użytkownikowi podczas autoryzacji.

en: Disable authorization level selection
pl: Wyłącz sekcję poziomu autoryzacji

en: New level
pl: Nowy poziom

en: The name of the authorization level.
pl: Nazwa poziomu autoryzacji.

en: The title of the authorization level.
pl: Tytuł poziomu autoryzacji.

en: Selected by default
pl: Domyślnie wybrane

en: Authorization level name must be unique.
pl: Nazwa poziomu autoryzacji musi być unikalna.

en: Authorization levels must have a title.
pl: Poziomy autoryzacji muszą mieć tytuł.

en: Your new context %title has been saved.
pl: Nowy kontekst @title został zapisany.

en: Edit context
pl: Edytuj kontekst

en: Export context
pl: Eksportuj kontekst

en: Delete context
pl: Usuń kontekst

en: Add authorization level
pl: Dodaj poziom autoryzacji

en: Authorization level
pl: Poziom autoryzacji

en: Add consumer
pl: Dodaj klienta

en: Edit consumer
pl: Edytuj klienta

en: Delete consumer
pl: Usuń klienta

en: Add authorization
pl: Dodaj autoryzację

en: Administer OAuth
pl: Zarządzaj OAuth

en: Administer OAuth consumers
pl: Zarządzaj konsumentami OAuth
