OAuth (7.x-3.0) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Export
ps: بهرول

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Never
ps: هيڅکله

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Key
ps: کيلی

en: Permissions
ps: اجازې
