OAuth (7.x-3.1-beta1) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Message
fi: Viesti

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Export
fi: Vie

en: Save
fi: Tallenna

en: Created
fi: Luotu

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Your changes have been saved.
fi: Muutoksesi on tallennettu.

en: Warning
fi: Varoitus

en: Expires
fi: Vanhenee

en: Key
fi: Avain

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Storage
fi: Tallennus

en: Application
fi: Sovellus

en: Contexts
fi: Kontekstit

en: Add context
fi: Lisää konteksti

en: Authorization
fi: Vahvistus

en: In code
fi: Koodissa

en: Authorized
fi: Varmennettu

en: In database
fi: Tietokannassa

en: Context name
fi: Kontekstin nimi

en: Delete context
fi: Poista konteksti
