OAuth (7.x-3.1-beta1) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Edit
is: Breyta

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Message
is: Skilaboð

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Export
is: Flytja út

en: Save
is: Vista

en: Created
is: Stofnað

en: Page title
is: Titill síðu

en: Never
is: Aldrei

en: Your changes have been saved.
is: Breytingarnar þínar hafa verið vistaðar.

en: Warning
is: Viðvörun

en: Expires
is: Fyrnist

en: Permissions
is: Réttindi

en: Storage
is: Geymsla

en: In code
is: Í kóða
