OAuth (7.x-3.1-beta1) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Never
ka: არასდროს

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Key
ka: გასაღები

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Permissions
ka: უფლებები
