OAuth (7.x-3.1-beta1) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Revert
mn: Буцаах
