OAuth 1.0 (7.x-3.1-beta1) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Edit
fa: تدوین

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Message
fa: پیغام

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Export
fa: استخراج

en: Save
fa: ذخیره

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Never
fa: هیچوقت

en: Warning
fa: اخطار

en: Expires
fa: منقضی شده

en: Key
fa: کلید

en: Revert
fa: بازگشت

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Changed
fa: تغییر یافته
