OAuth (7.x-3.1) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Message
af: Boodskap

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: Created
af: Geskep

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Never
af: Nooit

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Revert
af: Rol terug

en: Permissions
af: Regte
