OAuth (7.x-3.1) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: Created
ga: Cruthaithe
