OAuth (7.x-3.1) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Message
jv: Pesen

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Export
jv: Ngékspor

en: Save
jv: Simpen

en: Created
jv: Digawé

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Never
jv: Ora tahu

en: Warning
jv: Weling

en: Key
jv: Kunci

en: Revert
jv: Baléknā

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Login page
jv: Kācā login
