OAuth (7.x-3.1) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Message
km: សារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Export
km: នាំចេញ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Never
km: កុំ

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Key
km: សំខាន់

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Login page
km: ទំព័រ​ចូល
