OAuth 1.0 (7.x-3.1) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Message
sk: Správa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Export
sk: Exportovať

en: Save
sk: Uložiť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Never
sk: Nikdy

en: Your changes have been saved.
sk: Vaše zmeny boli uložené.

en: Warning
sk: Varovanie

en: Expires
sk: Vyprší

en: Key
sk: Kľúč

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Storage
sk: Ukladanie

en: Contexts
sk: Kontexty

en: Add context
sk: Pridať kontext

en: Authorized
sk: Autorizované

en: Login page
sk: Prihlasovacia stránka
