OAuth 1.0 (7.x-3.2) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Export
am: ላክ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Permissions
am: ፈቃዶች
